Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#79 Největší nabídka nových bytů je dlouhodobě na Praze 9

1. února 2019 (00:00) - Statistiky - Praha - Nové byty

Již několik měsíců po sobě se nabídka nových bytů v hlavním městě soustřeďuje zejména na Prahu 5.

Nabídka nových bytů v Praze dle lokalit 4Q 2018

Aktuálně je v Praze 5 tam zhruba 30 procent ze všech bytů nabízených v hlavním městě. V Praze 9 je to pak pětina. Podíl Prahy 4 se ve střednědobém horizontu stále pohybuje okolo 15 % a podíl desáté městské části jen mírně převyšuje 10procentní hranici. Zastoupení výše uvedených oblastí tak představuje tři čtvrtě veškerých bytů, které v minulém roce na trhu nabízely. Z uvedeného je zřejmé, že podíl ostatních oblastí Prahy je spíše zanedbatelný a jedná se jen o zlomek z toho, co se v metropoli celkově nabízí.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!