Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#80 Nabídka starších bytů určených k prodeji byla ve 4Q 2018 okolo 6500

1. února 2019 (00:00) - Statistiky - Praha

Počet starších nabízených bytů se ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku pohyboval okolo 6500 jednotek a postupně se tak v čase spíše snižuje.

Nabídka a průměrné ceny za m2 dostupných secondhandových bytů v Praze 2016-2019

Tlak na trhu s novými byty, který trpí nízkou nabídkou, se už několik čtvrtletí po sobě projevuje rovněž na secondhandovém trhu. Ke konci roku 2018 jich bylo sice o pětinu více, než kolik bytů se nabízelo v předchozím čtvrtletí, přesto však o 10 procent méně, než tomu bylo přesně před předchozími dvanácti měsíci. Na začátku roku 2017 byl dokonce na úrovni 9300 jednotek. Navzdory klesajícímu trendu však pořád počet starších bytů nabídku novostaveb převyšuje a nelze zatím očekávat, že by se v tom měla situace dramaticky měnit.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!