Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#6 České banky poskytovaly ve 2016 nejlevnější hypotéky

1. května 2018 (00:00) - Statistiky - Hypotéky

Nejlevnější hypotéky z celé Evropy v roce 2016 poskytovaly české banky, průměrně za 1,77% ročně.

Na přelomu srpna a září 2008 dosáhly úrokové sazby hypoték ve světě svého vrcholu.

Od té doby základní úrokové sazby centrálních bank nabraly sestupný trend. Za poklesem stála především ekonomická krize. Na tuzemském trhu se snížily úrokové sazby hypoték o téměř čtyři procentní body. Od roku 2016 však úrokové míry opět rostou a pohybují se aktuálně okolo 2,5 procenta. Ve srovnání s jinými státy v Evropě se však jedná o jednu z nejnižších úrokových měr. V Polsku je to okolo 3,5 % a Maďarsku cca 5 procent.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!