Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#81 Největší nabídka secondhandových bytů je na Praze 4, 10 a 9

1. února 2019 (00:00) - Statistiky - Praha

Nejvíce secondhandových bytů se v průběhu čtvrtého čtvrtletí nabízelo v páté, čtvrté, desáté a deváté pražské městské části. To činilo téměř 70 procent.

Nabídka secondhandových bytů v Praze dle lokalit 4Q 2018

Poměr nabízených secondhandových bytů se v rámci jednotlivých čtvrtletí mění jen minimálně. To je pravděpodobně dáno celkovou charakteristikou bytového fondu v jednotlivých oblastech města. Z pohledu nabídky starších bytů tedy převažují spíše jednotky, které jsou součástí větších sídlištních celků. Zatímco na Prahy 5, 4, 9 a 10 připadá skoro 70 procent nabízených starších bytů, nabídka bytů situovaných ve starší zástavbě je mnohem menší. V centru města to bylo například vždy jen něco více než 4 procenta.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!