Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#83 Průměrný nabízený nájem byl v Praze ve 4Q 2018 o 2 000 levnější

1. února 2019 (00:00) - Statistiky - Praha - Nájmy

Průměrný nájem byl v Praze ve čtvrtém čtvrtletí 2018 mezikvartálně o téměř 2 000 korun za měsíc levnější. Přesto dlouhodobě spíše roste.

Nabídka a průměrné nájmy za m2 dsotupných bytů k nájmu v Praze 2016-2018

Cena nájmu mezi jednotlivými čtvrtletími relativně kolísá, proto je obtížné na základě jednotlivých kvartálů vyvozovat zcela jednoznačné závěry. Průměrný nájem byl v posledním loňském čtvrtletí ve výši 24 232 korun za měsíc, v předchozím období byla jeho průměrná výše na 26 075 Kč/měsíc. Větší srovnání lze získat pouze v případě, pokud se ohlédneme více do minulosti. Z toho je pak zřejmě, že průměrná cena mírně roste. Zatímco ve čtvrtém čtvrtletí roku 2016 byla ve výši 21 687 korun, o rok později to bylo už 23 881 korun za měsíc.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!