Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#84 Nejvíce nabízených najemních bytů je na Praze 5 a Praze 2

1. února 2019 (00:00) - Statistiky - Praha - Nájmy

Nejvíce bytů k pronájmu se nabízí v Praze 5 a Praze 2. Podíl ostatních městských částí je nižší.

Nabídka secondhandových bytů v Praze dle lokalit 4Q 2018

Největší nabídka dostupných pronajímaných bytů byla na konci roku 2018 v Praze 5, a to ve výši téměř 17 %. Počet nabízených bytů se na Pětce mezikvartálně zvýšil hned o 2,3 %. Silně byla ve čtvrtém čtvrtletí zastoupena také Praha 2 a Praha 4, které tvoří pětinu všech secondhandů nabízených na pražském trhu. Relativně hodně se byty pronajímaly také v Praze 10 a Praze 1. Tam se pronajímá dohromady necelá pětina všech starších bytů.

Na druhé straně nejmenší podíl připadl stejně jako v předchozích měsících na sedmou městskou část, kde bylo v nabídce jen necelých 300 bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!