Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Vyzkoušejte Flat Zone Analýzy!

1. února 2019 (00:00) - Statistiky - Rezidence - Praha - Developeři - Nové byty

Spustili jsme další aplikaci projektu Flat Zone, která dostala název Flat Zone Analýzy. Přináší ucelený pohled na kvalitu pražských lokalit z pohledu nákupu, prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

Kvalita lokality

Zajímá vás zeleň nebo občanská vybavenost v okolí? Rádi byste znali dopravní infrastrukturu, typ sousedů, úroveň kriminality nebo možnosti vzdělávání i zábavy v daném pražském správním obvodu? Uričtě vás zaujme rozsáhlá kvalitativní analýza požadovaného území.

Historie a aktuální stav nabídky bytů

Součástí budou také detailní data s historií trhu nemovitostí v jednotlivých správních obvodech, stejně tak jako na aktuální informace o nabídce nových bytů, secondhandů a nájemního bydlení. Díky nim budete mít přehled o rozdělení dispozičních typů nemovitostí, jejich cenová úroveň a především vývoj těchto parametrů.

Stáhněte si vzor

Ještě než aplikaci navštívíte, můžete si pro ilustraci {link class='c-blue' target='_blank' url='https://c.flatzone.cz/files/FZ_Data_vzor_Px.pdf' text='stáhnout vzor dokumentu,'} který je zde možné zakoupit.

Vyplňte správně emailovou adresu!