Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#86 Nejvíce pronajímaných bytů je v Praze ve velikosti 2+kk

1. března 2019 (00:00)

Nejvíce pronajímaných bytů je ve velikosti 2+kk. Naopak nejméně těch, které jsou větší než 4+kk.

Téměř 40 % všech pronajímaných bytů je ve velikosti 2+kk. Čtvrtinu tvoří 3+kk. Na jednopokojové připadá pětina všech nabízených bytů, které jsou určeny k pronájmu. Podíl jedno a třípokojových bytů v čase mírně roste. To se naopak nedá říci o bytech větších. Uvedený fakt může souviset s celkovým zdražováním nájemního bydlení, které pravděpodobně způsobuje mírné přelití zájmu k menším jednotkám.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!