Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#87 Nejvíce nabízených nových bytů zůstává ve velikosti 2+kk

1. března 2019 (00:00)

Nejvíce nabízených nových bytů zůstává ve velikosti 2+kk, naopak nejméně je pěti a vícepokojových.

Charakteristika dostupných nových bytů v Praze dle dispozic 4Q 2018

V nabídkách developerských firem opět převažovaly byty 2+kk. O 10 procent méně bylo bytů 1+kk. Přesto se jedná o segment, jenž v posledních kvartálech posiluje nejvíce. Necelá pětina všech nabízených bytů je ve velikosti 3+kk. Pouze okolo desetiny bytů je ve větších dispozicích. Podíl uvedeného segmentu v čase klesá, což je dáno nejspíše rostoucí cenou za nové bydlení, kvůli čemuž dávají zájemci přednost spíše menším bytům.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!