Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#91 Nejvíce se prodávají dvoupokojové byty

1. března 2019 (00:00)

Největší zájem zůstává o dvoupokojové byty. Necelá čtvrtina prodaných bytů je ve velikosti 1+kk. Pětinu tvoří 3+kk.

Charakteristika prodaných nových bytů v Praze dle dispozic ve 4Q 2018

Podíl prodaných nových bytů ve velikosti 2+kk ve čtvrtém čtvrtletí mezikvartálně oslabil o zhruba 4 procenta. Naopak podíl bytů 3+kk mírně posílil. Podíl jednopokojových bytů zůstal v posledním půlroce zhruba stejný. Podíl bytů 4+kk a 5+kk nepatrně vzrostl. Přesto lze konstatovat, že si jednotlivé segmenty drží obdobné postavení, jaké měly v předchozích obdobích. Také do budoucnosti nelze předpokládat, že by se podíly v poměrech mezi prodávanými byty výrazně změnily. Stále bude největší zájem o byty 2+kk a pravděpodobně i 3+kk.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!