Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#94 Nejlevnější secondhandové byty se nabízejí v Praze 4 a 9

1. března 2019 (00:00)

Nejlevnější secondhandové bydlení bylo ke konci minulého roku v Praze 9 a 4. Naopak nejdražší v Praze 1 a 2.

Ceny secondhandových bytů v Praze dle lokalit 4Q 2018

V přepočtu na m2 stojí starší byty v centru Prahy v průměru více než 100 000 korun na m2. V Praze 1 to bylo ke konci minulého roku více než 162 000 korun a v Praze 2 téměř 106 000 korun na m2. Ke stotitisícové hranici se blíží ještě situace v Praze 3.

Na druhé straně v Praze 9 to bylo jen 75 a Praze 4 necelých 79 000 korun na m2. Relativně levně lze secondhandové bydlení pořídit také v Praze 10, kde stojí v průměru více než 81 000 korun na m2.

V průměru se za starší byt platilo přes 88 000 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!