Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#11 Za 2,5 roku vzrostla cena o 50 %

1. června 2018 (00:00) - Statistiky - Praha - Nové byty

Od poloviny roku 2015 do třetího kvartálu 2017 vzrostla průměrná cena prodaných bytů v Praze o 50 procent.

Vývoj průměrné ceny za m2 prodaných bytů v Praze 2013-2017

S klesajícím počtem nově prodaných bytů souvisí rovněž růst jejich průměrných cen. V prvním čtvrtletí roku 2017 dosahoval tento ukazatel hodnoty 72 131 korun na m2, v prvním čtvrtletí 2018 byl však už ve výši 88 552 korun na m2. Cena prodaného bytu dramaticky roste od poloviny roku 2015, kdy se postupně začal výrazněji projevovat nesoulad mezi snižující se nabídkou nových bytů na trhu a relativně silnou poptávkou, k čemuž přispěla zlepšující se ekonomická situace v Česku a s tím spojené optimistické očekávání veřejnosti více investovat do vlastního bydlení.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!