Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#97 Nabídka starších bytů je největší v segmentu 2kk

1. dubna 2019 (00:00)

Největší zůstává v Praze nabídka starších bytů, které mají dispozice 2+kk. Relativně často se však také inzerují byty 3+kk.

Ke konci loňského roku tvořila nabídka secondhandových bytů v hlavním městě zhruba 37 procent veškerých starších inzerovaných nemovitostí. O necelých 5 procentních bodů méně představoval podíl bytů 3+kk. Jedná se zároveň o valnou většinu bytů, jež se na trhu nabízí. Těch jednopokojových je totiž již pouze necelých 13 a čtyřpokojových zhruba 13,5 procenta. Negativním faktorem však zůstává skutečnost, že se počet starších bytů na trhu v čase spíše snižuje. To má samozřejmě pak za následek i nižší počet bytů, které jsou v jednotlivých kategoriích secondhandového bydlení také nabízeny.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!