Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#98 ČSÚ: Desetina českých domácností platí za bydlení vč. energií 40 procent příjmů

1. dubna 2019 (00:00)

Podle Českého statistického úřadu platí téměř desetina českých domácností za bydlení včetně energií více než 40 % svých čistých příjmů.

Během minulého roku představoval podíl výdajů na bydlení vzhledem k čistým příjmech podle informací Českého statistického úřadu celkově 15,9 procenta, tedy v průměru 5 706 korun měsíčně na domácnost. V případě vlastního domu to bylo 11,7, vlastního bytu 14,7 a u nájmu 30 procent příjmů domácnosti. Z analýzy je zřejmé, že téměř desetina českých domácností platí za bydlení včetně energií více než 40 % svých čistých příjmů. Okolo dvou třetin z nich bydlí v pronajatém bytě. Největší skupinu z toho tvoří osamělé důchodkyně.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!