Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#99 Nabídka nových bytů 2kk je téměř čtyřicetiprocentní

1. dubna 2019 (00:00)

Skoro 40 procent všech nájemních bytů v Praze, které se nabízí, je ve velikosti 2+kk. Zhruba čtvrtinu pak tvoří 3+kk.

Nejvíce nájemních bytů představují ty dvou a třípokojové. Jejich podíl je dohromady zhruba dvoutřetinový. Jednopokojových bytů bylo ke konci minulého roku necelých 20 a čtyřpokojových více než 10 procent. Podíl jednotlivých kategorií však v čase kolísá. V předchozích kvartálech minulého roku se podíl třípokojových bytů pohyboval spíše jen okolo 20 a podíl dvoupokojových na úrovni jen mírně přesahující 30 procent. Naopak čtyřpokojových bylo až o polovinu více, než tomu bylo k loňskému prosinci.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!