Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#100 Od dubna 2018 jsme publikovali sto faktů

1. dubna 2019 (00:00)

Od dubna 2018 jsme publikovali již přesně 100 faktů!

Jsme pyšní na tento jubilejní fakt už jen díky faktu, že si ho fakt vážíme. 100 příspěvků blogu s popisnými informacemi rezidenčního trhu v Praze i ČR znamená průměrné tempo 2 příspěvky týdně, což nám zároveň posadilo pomyslnou laťku relativně vysoko. Naše ambice však pohlíží ještě o něco výše, proto je to pro nás také závazek se neustále zlepšovat.

Realitní fakta jsou jistě užitečný nástroj a my je také tak chápeme. Nicméně se neubráníme doporučení vyzkoušet také naše komplexní reporty, které v sobě zahrnují nesrovnatelně větší množství faktů a informací, bez kterých se neobejde žádné komplexnější rozhodnutí, které jsou na realitním trhu potřeba.

Vyplňte správně emailovou adresu!