Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#12 Novela slučuje územní a stavební řízení

1. května 2018 (00:00) - Statistiky - Stavebnictví

Podle novely stavebního zákona se od 1. 1. 2018 slučuje územní a stavební řízení do jednoho.

Sloučené územní a stavební řízení znamená pro developery zvýšené riziko, protože je k tomu třeba vždy vyhotovit hned dva stupně projektové dokumentace. Je s tím proto spojena i zvýšená rozpracovanost celého projektu. Na druhou stranu by měl uvedený instrument celý proces schvalování projektu v konečném důsledku urychlit, pokud bude dokumentace ze strany úřadů odsouhlasena. Nezbytné však je, aby se stavební úřady s uvedeným modelem naučily pracovat.

Více informací o novele naleznete na www.epravo.cz.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!