Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#101 ČSU: Populace ČR stárne

1. dubna 2019 (00:00)

Podíl starších osob, jež v Česku užívají nemovitosti, se postupně zvyšuje. Domácí populace totiž čím dál více stárne.

Podle informací Českého statistického úřadu by se měl podíl osob v produktivním věku snížit do roku 2050 ze současných 65 na 56,5 procenta. Zatímco v roce 2001 činil podíl seniorů na celkové populaci 13,9 procenta, do roku 2017 narostl na 19,2 procenta. V roce 2050 by měla představovat dokonce již 28,6 procenta. Průměrný věk obyvatel Česka byl v roce 2001 39 let. Poté však již průběžně rostl a v roce 2017 činil 42,2 roku. Do roku 2050 by se měl podle Českého statistického úřadu zvýšit na 46,3 roku. Na konci roku 2017 mělo Česko 10,61 milionu obyvatel, což bylo oproti roku 2001 o necelých 404 tisíc více. Do roku 2050 by se měl tento počet navýšit o dalších více než 126 tisíc lidí.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!