Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#102 CEEC: České stavebnictví letos vzroste o 3,2 procenta

1. dubna 2019 (00:00)

České stavebnictví letos meziročně vzroste o 3,2 %, přičemž příští rok si polepší jen o 1,7 %, ukázala studie CEEC Research.

České stavební firmy mají podle analýzy CEEC Research zakázky v průměru na devět měsíců. Loni stavebnictví vzrostlo o 9,2 %. V zemích EU to bylo v průměru o 2,3 %. Kapacity stavebních firem byly v únoru vytíženy v průměru na 91 %, meziročně o 11 procentních bodů více. Podle expertů budou mít stavební firmy v tomto roce zejména problémy s doplňováním pracovních týmů o kvalitní zaměstnance. Očekává se navíc, že bude přetrvávat nedostatek vhodných subdodavatelů a že zároveň dále porostou ceny stavebních prací a materiálu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!