Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#106 Na konci 1Q se v Praze nabízelo 5400 nových bytů

1. dubna 2019 (00:00)

Na konci prvního kvartálu bylo v Praze v nabídkách 5400 nových bytů. To je stejný počet jako na konci loňského prosince.

Vývoj nabídky dostupných nových bytů v Praze 2011-2019

Signálem, který dokazuje, že se trh s novým bydlením v hlavním městě začíná stabilizovat, je aktuální nabídka nový bytů. Je jich totiž stejně jako na konci loňska. Již druhé čtvrtletí po sobě se nabídka nových bytů drží okolo 5400 jednotek. Do budoucnosti je navíc možné, že se tento počet dále zvýší. Důvodem nemusí být ani to, že by se na trhu najednou objevilo více nových projektů, ale pouze skutečnost, že již nyní je v nabídkách více jak dvě třetina bytů, které jsou dražší než 90 000 korun na m2. To může, pokud se nenajde dostatek zájemců o dražší bydlení, nabídku dále navýšit. Nabídka nových bytů se přitom mírně zvyšuje už od konce předloňského roku. Tehdy developeři inzerovali pouze 3450 nových bytů. Na druhé straně nejvyšší byla nabídka ve druhém kvartálu roku 2015. Jednalo se tehdy hned o 7000 bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!