Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#114 V Praze je 31180 obecních bytů

1. května 2019 (00:00)

Obecních bytů je v Praze 31 180. Z toho 23 423 spravují městské části a zbylá čtvrtina, tedy 7 757 bytů, je ve správě magistrátu.

Na jeden obecní byt v Praze připadá 42 obyvatel. Obecní byty představují okolo 5 % z celkového objemu bytového fondu. K letošnímu 31. březnu bylo volných téměř 2 000 obecních bytů, z toho 700 jich vlastní magistrát. Ze dvou tisícovek volných obecních bytů jich bylo možné nabídnout nájemníkům pouze 265, většina totiž není k bydlení využitelná. V předchozím období se v metropoli prodalo 6 670 obecních bytů. Aktuálně je rozhodnuto o prodeji dalších 3 609 obecních bytů. V letech 2015 až 2018 se postavilo 217 nových obecních bytů. V loňském roce jich bylo rozestavěno 32.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!