Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#115 ČSÚ a Airbnb budou sdílet data

1. května 2019 (00:00)

Český statistický úřad a Airbnb budou sdílet anonymní agregovaná data o krátkodobých pronájmech. Dohodli se na tom v průběhu jara.

Partnerství mezi Českým statistickým úřad a Airbnb je prvním svého druhu ve střední a východní Evropě. Pomůže tak ke zpřesnění výpočtu efektů tzv. sdílené ekonomiky. Osobní data uživatelů platformy nebudou sdílena. Cílem této kooperace je zajistit, aby zainteresované strany měly k dispozici platná data a nemusely se spoléhat na údaje třetích stran.

Statistický úřad má sice dobrý přehled o kapacitách a návštěvnosti hromadných ubytovacích zařízení, chybí však přesnější a detailnější informace o dalších typech ubytování. Airbnb se stala první on-line platformou, jež takto na zpřesnění dat spolupracuje.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!