Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#117 Největší trh v regionech, co do velikosti nabídky nových bytů, je v okolí Brna

1. června 2019 (00:00)

Nejsilnějším regionálním trhem je z pohledu nabídky nových bytů Jihomoravský kraj. Nabídka celého trhu v čase ale spíše klesá.

Nabídka nových bytů v regionech ČR 1Q 2019

Zatímco před rokem se mimo Prahu nabízelo 5630 nových bytů, ke konci prvního čtvrtletí to bylo již jen 4 850 jednotek. Klesající trend je příznačný zejména pro Středočeský a Plzeňský kraj. Ve Středočeském bylo před rokem ještě 1130 nabízených bytů, letos již jen 955. V Plzeňském to bylo 870, aktuálně ale už pouze 340 jednotek. Oba tyto trhy patří přitom k nejrozvinutějším regionálním trhům s novým bydlením v Česku. Relativně silné postavení má ještě i Olomoucký kraj. Zde se před rokem nabízelo 670, na začátku letošního roku 680 nových bytů.

Ostatní trhy mají již zpravidla o hodně méně nových projektů. O trhu se dá proto také v tomto smyslu hovořit snad ještě na Pardubicku, kde se v posledních kvartálech nabízelo vždy okolo 400, resp. 300 nových bytů. V Jihočeském kraji to bylo okolo 300 až 400 a v Karlovarském kraji okolo 200 jednotek. Na Vysočině či Moravskoslezském kraji to ale bylo vždy spíše jen okolo 100 nových bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!