Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#118 Trend Report: V ČR je 9000 bytových družstev

1. června 2019 (00:00)

V Česku je podle publikace Trend Report téměř 9 000 bytových družstev. Nejvíce je jich v Praze a naopak nejméně na Karlovarsku.

Podle publikace Trend Report, kterou každoročně vydává Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, je v Praze zhruba 3 900 bytových družstev. Na druhém místě je Moravskoslezský kraj s 1 400 družstvy. V rámci celkových 9 000 bytových družstev je obhospodařováno 467 000 bytů, tvrdí publikace. Nejvíce z nich, zhruba 95 000, je v Moravskoslezském kraji a dále pak v Praze, kde se jedná o cca 92 000 jednotek.

Výhodou družstevního bydlení je mimo jiné to, že bytový dům vlastní pouze jeden subjekt. S tím souvisí jednak výrazně snazší a pružnější správa nemovitostí, dále pak také pružnější rozhodování a řešení problémů. Na druhé straně družstevník nemůže při financování nemovitosti využít individuálních hypotečních úvěrů. V poslední době je družstevní bydlení po několika letech útlumu opět na vzestupu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!