Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#121 ČSÚ: Nejvíce nových bytů a domů na obyvatele ve Středočeském kraji

1. června 2019 (00:00)

Nejvíce nových bytů v rodinných a bytových domech v přepočtu na obyvatele se loni začalo stavět ve Středočeském kraji, vyplývá z údajů Českého statistického úřadu.

Na 1 000 obyvatel připadaly ve Středočeském kraji téměř čtyři byty. Naopak nejméně to bylo v Ústeckém kraji s podílem 1,22 bytu, přičemž průměr za celou Českou republiku byl v roce 2018 2,49 bytu na 1 000 obyvatel. Rodinné domy se podle údajů Českého statistického úřadu na celkově zahájené výstavbě nových bytů podílely 72,5 procenty.

Za Středočeským krajem v intenzitě bytové výstavby vzhledem k populaci následovaly Plzeňský kraj (3,12 bytu na 1 000 obyvatel), Vysočina (3,07 bytu) a Jihomoravský kraj (2,68 bytu). Naopak nejméně to po Ústeckém kraji bylo v Karlovarském (1,59 bytu), Libereckém (1,70 bytu) a Moravskoslezském kraji (1,78 bytu).

V absolutním počtu nově zahájených staveb bytů byl nejlepší rovněž Středočeský kraj (5 432 bytů), po němž následovaly Jihomoravský kraj, Praha a Moravskoslezský kraj. Nejméně novostaveb stavební firmy a jednotlivci zahájili v Karlovarském (470 bytů), Libereckém a Ústeckém kraji.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!