Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#122 Trend Report: Šestina SVJ problémy s obsazením statutárů

1. června 2019 (00:00)

Podle Svazu českých a moravských družstev má šestina Společenství vlastníků jednotek problémy s obsazením statutárních orgánů, uvádí Trend Report.

V Česku je podle Trend Reportu okolo 60 000 Společenství vlastníků jednotek (SVJ). V Praze je to nejvíce, jedná se údajně až o 10 800 jednotek. V Praze 10 je to 1 400. Vysoký podíl je také v Praze 11, 12 a 2. V celé metropoli je to dohromady okolo 420 000 bytů. V Jihomoravském kraji je to 6 600. naopak nejméně je to v Libereckém a Pardubickém kraji. Dohromady tato SVJ obhospodařují až okolo 1,5 milionu bytů.

Společenství vlastníků jednotek znamená v českém právu označení, které se týká správy budov, rozdělených na právně samostatné části (jednotky). Členem SVJ je vždy vlastník dané bytové jednotky.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!