Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#125 Trigema: Výměra nabízených nových bytů mimo Prahu je v průměru 69 metrů

1. července 2019 (00:00)

Průměrná výměra nového bytu nabízeného mimo hlavní město je necelých 69 m2, ukázaly výsledky analýzy společnosti Trigema za první kvartál.

Největší průměrná plocha nově nabízeného bytu je na Pardubicku, kde dosáhla v prvním čtvrtletí více než 78 m2. V Moravskoslezském kraji byla okolo 75 a v Královehradeckém přes 73 m2. Obdobná byla tato výměra rovněž na Karlovarsku.

Na druhém pólu je Vysočina s necelými 62 m2, Jihomoravský kraj s více než 64 m2 a Liberecký se 66,5 m2. Pro srovnání: v Praze činila ve stejném období taková plocha necelých 67 m2. To ji řadí spíše k místům, kde se nabízí menší bytové jednotky. Důvod je zřejmý. Růst cen byl v posledním období v hlavním městě tak výrazný, že se část developerů rozhodla nabízet více bytů s menšími dispozicemi. Preferovanými jsou v té souvislosti zejména jednotky ve velikosti 2+kk, které mají také z pohledu nabídky největší zastoupení.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!