Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#127 Secondhandový trh v Praze nejsilnější na Praze 5 a Praze 4

1. července 2019 (00:00)

Nejvíce starších bytů se v Praze v prvním čtvrtletí nabízelo v páté a čtvrté městské části. Jejich podíl dohromady tvořil skoro 40 % trhu.

V hlavním městě se trhu se staršími byty daří pouze v pěti městských částech: vedle Prahy 5 a 4 to jsou ještě sedmý, osmý a desátý obvod. Hlavním důvodem je relativně rozsáhlá sídlištní zástavba, která je pro uvedené oblasti typická a s tím spojená častější nabídka takových nemovitostí. Podíl Prahy 5 cca celkové nabídce představuje necelých 20, Prahy 4 okolo 17,5, Prahy 10 necelých 14, Prahy 9 více než 12,5 a Prahy 8 zhruba 10,4 procenta.

Pro srovnání: v Praze 3 a 6 dosahovala tato nabídka zhruba pouze 7procentní, v Praze 2 cca 4,5 procentní a v Praze 1 jen 4procentní. Nejnižší byla nabídka v sedmé městské části, kde dosáhla pouze 3,6 procenta.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!