Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#130 Dvoupokojových starších bytů je 37 procent z celé nabídky

1. července 2019 (00:00)

Nejvíce starších bytů, které se nabízí v Praze, je dvoupokojových. Podle analýzy jich je skoro 37 procent.

Nejvíce nabízených secondhandových bytů v metropoli je dvou a třípokojových. Jednotek s dispozicemi 2+kk je 36,75 a 3kk pak 32,45 procenta. S velkým odstupem následují čtyřpokojové, jichž se v prvním čtvrtletí nabízelo jen 13,45 a jednopokojové. Těch bylo necelých 13 procent.

Velikost dvoupokojových bytů dosahuje v průměru 53,5 m2. U třípokojových je to okolo 75,3 a čtyřpokojových dokonce 92 m2. Prostor jednopokojových bytů činí zhruba 36,5 m2.

Ze srovnání však také vyplývá, že průměrná cena na m2 je nejvyšší právě u těch nejmenších bytů. V průměru totiž byla ve výši 97 682 korun na m2. U dvoupokojových to bylo 90 690 a třípokojových 85 185 korun na m2. Nejlevněji v přepočtu na m2 se dají pořídit starší čtyřpokojové byty. Jejich cena se v průměru pohybuje okolo 81 000 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!