Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#132 Šance pro budovy: Stále více se používá pěnový polystyren

1. července 2019 (00:00)

Pří výstavbě rodinných domů a dalších energeticky úsporných budov se podle aliance Šance pro budovy čím dál více používá pěnový polystyren.

Státní fond životního prostředí vloni evidoval 550 žádostí o dotaci z programu Nová zelená úsporám, podle aliance Šance pro budovy se alespoň 350 z nich postavilo bez podpory. V případě rodinných domů se staví energeticky pasivních domů zhruba 6 %, uvedla tato aliance firem oboru energeticky úsporného stavebnictví. Stabilně silnou pozici mají při výstavbě energeticky úsporných budov výrobci pěnového polystyrenu. Spotřeba tohoto izolačního materiálu meziročně podle Šance pro budovy stoupla o 1,5 % na 61 tisíc tun. Na výsledku se podílel především dynamický růst českého stavebnictví. Použití minerální vlny podle odhadů rostlo ještě rychleji, byť z důvodů ochrany hospodářské soutěže nejsou přesné údaje k dispozici. „Energeticky úsporné stavebnictví nadále mírně roste. Přispívá k tomu i stabilita podpůrných programů ze strany státu. Aby byl pozitivní trend zachován, potřebujeme k tomu pevný rámec financování i po roce 2020,“ říká ředitel Šance pro budovy Petr Holub.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!