Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#134 Nejdražší secondhandový byt v nabídce v Praze stojí 122 milionů

1. července 2019 (00:00)

Podle analýz společnosti Trigema stál v prvním čtvrtletí nejdražší starší byt určený k prodeji v Praze 122 milionů korun.

Nejdražší starší byt, který se během prvních tří měsíců letošního roku nabízel k prodeji, byl z Prahy 1. Jeho nabídková cena byla podle studie Trigemy přesně ve výši 122 000 korun na m2. Druhá nejdražší byla nemovitost z Prahy 10 za 56 000 000 korun. Relativně drahé bydlení bylo rovněž v nabídce v Praze 6, kde se nejdražší secondhandová nemovitost nabízela za 42 000 000 korun. Okolo hranice čtyřiceti milionů se pak pohyboval rovněž secondhand z Prahy 2 a 5. Na druhé straně v deváté městské části se nejdražší nemovitost nabízela „pouze“ za 19 000 000, ve čtvrté městské části za 23 000 000 a v Praze 3 za 25 000 000 korun.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!