Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#135 CEEC: Iniciativu na digitalizaci stavebnictví by měl převzít stát

1. července 2019 (00:00)

Podle tří čtvrtin zástupců projektových firem v Česku by při digitalizaci ve stavebnictví měl převzít iniciativu stát, uvádí společnost CEEC Research.

Podle výsledku studie CEEC Research by měl stát v případě digitalizace vytvořit určité standardy a následně je vyzkoušet na pilotních projektech. Pouze desetina firem by si chtěla tyto standardy vytvořit sama. Firma v průzkumu oslovila stovku projektových firem.

V souvislosti s digitalizací stavebnictví se mluví hlavně o metodě BIM. Podle propočtů ministerstva průmyslu a obchodu by úspora při používání BIM mohla dosáhnout až pětiny nákladů, tedy několik desítek miliard korun ročně.

Digitalizace by měla snížit počet chyb, urychlit stavbu a přinést finanční úspory. Tato metoda má být od roku 2022 povinná u všech veřejných stavebních zakázek nad 150 milionů korun a projektových prací nad 6 milionů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!