Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#136 SAR: Málo bytů je podle 60 procent Pražanů hlavní problém metropole

1. července 2019 (00:00)

Téměř 60 % Pražanů považuje za hlavní problém metropole málo bytů a vysoké ceny, potvrdila studie Sdružení pro architekturu a rozvoj (SAR).

Jak ukázal průzkum veřejného mínění Sdružení pro architekturu a rozvoj (SAR), které pro něj provedla agentura IPSOS mezi 1000 obyvatel hlavního města ve věku od 18 do 65 let, doporučuje 56 % respondentů, aby se v Praze dokončila dostavba Městského a Pražského okruhu. Metro D je tou nejvyšší prioritou jen pro něco málo přes pětinu Pražanů. 10 % pak tíží opravy a výstavba nových mostů. Málo bytů a vysoké ceny označilo za hlavní problém Prahy celých 57 % respondentů.

35 % Pražanů potom za hlavní problém metropole považuje kolabující dopravu. Podle SARu je proto třeba, aby Ministerstvo pro místní rozvoj připravilo zákony, které urychlí povolovací proces a poskytnout metodické vedení stavebním úřadům pro větší předvídatelnost jejich rozhodování. Hlavní město by mělo dále zaměřit své plánování na podstatně delší časový horizont než doposud – strategický plán je nutné mít alespoň do roku 2050.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!