Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#137 Nejvyšší měsíční nájem byl požadován na Praze 6 a 5 (150 000 Kč)

1. července 2019 (00:00)

Nejvyšší měsíční nájem byl v prvním čtvrtletí v centru Prahy a páté a šesté městské části, kde shodně dosahoval podle Trigemy 150 000 korun.

Hned v šestí obvodech Prahy si mohl zájemce během prvních tří letošních měsíců vybrat byt, jehož cena přesahovala 100 000 korun za měsíc. V Praze 1, 5 a 6 to bylo 150 000, na Čtyřce 145, v Praze 3 necelých 140 a Praze 2 pak 130 000 korun, jak ukázal průzkum společnosti Trigema.

O mnoho nižší maximální nájem požadovali majitelé jinde ve městě. V sedmé a desáté městaké části to bylo 80 a v Praze 8 „jen“ 68 0000 korun. Nejnižší takové nájemné bylo v Praze 9, kde se jednalo o 50 000 korun za měsíc.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!