Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#138 ČSÚ: Letos do dubna zahájeno 4429 bytů

1. července 2019 (00:00)

Stavební firmy podle Českého statistického úřadu v Česku letos do konce dubna zahájily výstavbu 4 429 bytů v bytových domech.

Meziročně ke konci čtvrtého měsíce, jak uvádí Český statistický úřad, vzrostl objem bytové výstavby o 113 %. Nejvíce jich bylo v Praze, kde jejich počet stoupl téměř šestinásobně na 1 479 jednotek. V porovnání s rekordním rokem 2008 je to ale stále o třetinu méně. Největší podíl zahájených staveb bytových domů připadal na Prahu se zhruba třetinou, následovaly Jihomoravský (17,1 %) a Liberecký (9,8 %) kraj. Ani jeden byt se podle statistiků nezačal stavět v Ústeckém kraji. Spolu s dalšími kategoriemi, jako jsou nástavby, vestavby a penziony, začali jednotlivci a stavební firmy do konce dubna stavět 12 907 bytů, meziročně o 27,7 % více. Bylo jich jen o dvě procenta méně než v rekordním roce 2008.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!