Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#22 Nejdražší nový byt v Praze stojí přes 55 milionů

1. června 2018 (00:00)

Nejdražší nový byt v Praze stojí 55 880 422 Kč.

Více informací zjistíte ve vyhledávání www.flatzone.cz.

Nejdražší prodávané byty jsou v centru Prahy, i když je jich zde samozřejmě velký nedostatek. Naopak nejvíce přístupné nové bydlení lze nalézt ve čtvrté městské části. Cenný rozdíl mez centrem a Prahou 4 představuje zhruba 185 000 korun na m2. V absolutních hodnotách jsou však nejlevnější byty v Praze 10, kde průměrná cena takové prodané jednotky dosáhla k polovině roku 2018 hodnoty přes 4,5 milionu korun.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!