Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#23 Nových bytů s dispozicemi 5+kk a větší jsou necelé 3 %

1. června 2018 (00:00)

Nejmenší podíl prodaných bytů připadá na dispozice 5+kk a větší. V prvním čtrvtletí tak šlo o pouhých 2,7 % ze všech prodejů nových bytů v Praze

Více než třetina všech prodaných bytů byla ve druhém čtvrtletí 2018 ve velikosti 2+kk. Jedná se o stav, který na trhu platí dlouhodobě. Čtvrtinu tvořily 3+kk a pětinu 1+kk. Větší bytové jednotky zahrnovaly zbylou pětinu. Oproti minulosti se tak mírně snížil podíl bytů ve velikosti 2+kk, který se v některých obdobích pohyboval až okolo hranice 40 procent. Naopak podíl bytů ve velikostech 1+kk a 3+kk se v čase příliš nemění a zůstává stabilní. Mizivé procento takových bytů pak připadá na byty s většími dispozicemi, než je 4+kk. Také do budoucnosti nelze předpokládat, že by se podíly v poměrech mezi prodávanými byty výrazně změnily. Stále bude největší zájem o byty 2+kk a pravděpodobně i 3+kk.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!