Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#25 Průměrný nájem na Praze 1 je větší než dva nájmy na Praze 9

1. července 2018 (00:00)

Průměrná cena jednoho nájemního bytu na Praze 1 je vyšší, než průměrná cena dvou nájemních bytů na Praze 9.

průměrné ceny / nájmy secondhandového trhu dle lokality v Praze v 1Q 2018

Průměrný nájem pražského bytu byl ve druhém čtvrtletí ve výši 20 710 Kč/měsíc, což je o 5 % méně než v předchozím období, kdy tato hodnota dosáhla výše 21 845 Kč/měsíc. Zatímco ve druhém čtvrtletí roku 2016 byla ve výši 17 391 korun, pohybuje se v posledních dvou letech okolo hranice 20 tisíc nebo i dokonce mírně nad ní. Průměrný nájem očištěný o extrémní hodnoty dosáhnul hodnoty 18 779 korun za měsíc, což sice značí čtvrtletní pokles o zhruba 6 procent, zároveň je to ale o cca 3 500 korun více, než kolik tomu bylo ve druhém kvartálu roku 2016, kdy tato hodnota činila pouze 15 342 korun.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!