Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní analýzy

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno velké písmeno, jednu číslici a jeden speciální znak.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#25

23. srpen 2018 (14:39)

Průměrná cena jednoho nájemního bytu na Praze 1 je vyšší, než průměrná cena dvou nájemních bytů na Praze 9.

Průměrný nájem pražského bytu byl ve druhém čtvrtletí ve výši 20 710 Kč/měsíc, což je o 5 % méně než v předchozím období, kdy tato hodnota dosáhla výše 21 845 Kč/měsíc. Zatímco ve druhém čtvrtletí roku 2016 byla ve výši 17 391 korun, pohybuje se v posledních dvou letech okolo hranice 20 tisíc nebo i dokonce mírně nad ní. Průměrný nájem očištěný o extrémní hodnoty dosáhnul hodnoty 18 779 korun za měsíc, což sice značí čtvrtletní pokles o zhruba 6 procent, zároveň je to ale o cca 3 500 korun více, než kolik tomu bylo ve druhém kvartálu roku 2016, kdy tato hodnota činila pouze 15 342 korun.

Vyplňte správně emailovou adresu!