Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#143 Více jak polovina dostupných nových bytů má cenu nad 100 000 korun za metr

9. srpna 2019 (07:18) - Statistiky - Praha - Nové byty

Více jak 50 % všech nově nabízených bytů stojí od druhého čtvrtletí letošního roku již více než 100 000 korun za m2.

Vývoj segmentů dostupných nových bytů v Praze 2015 - 2019

Téměř polovina nových bytů v Praze už překračuje v nabídkách developerů hranici 100 000 korun za m2, ukázal výzkum společností Trigema, Skanska Reality a Central Group. Ještě před čtyřmi lety přitom do této cenové kategorie spadala pouhá dvě procenta bytů k prodeji v hlavním městě. Od té doby však průměrné ceny vyskočily o 74,5 procenta a nyní tyto byty tvoří 46,3 procenta trhu. Za byty 3+kk, které se až donedávna držely pod hranicí 100 000 korunami za m2, kupující nyní zaplatí už 100 190 Kč.

Nejdražších luxusních bytů s cenou nad 150 tisíc korun za metr čtvereční je na současném trhu jen 6,3 procenta. Jsou to především byty v rekonstruovaných činžovních domech v samotném centru města a exkluzivní byty v projektech na výjimečných místech s výhledem na Prahu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!