Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#146 V regionech poptávka po nových bytech stále slabá

16. srpna 2019 (07:55) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Druhý kvartál prodejům nových bytů v regionech tolik nepřál. Zájemce našlo jen 900 jednotek, ukázal výzkum společnosti Trigema.

Nabídka a poptávka nových bytů v regionech ČR 2Q 2019

Mimo Prahu se ve druhém čtvrtletí prodalo podle analýz Trigemy 900 nových bytů. Nejvíce z nich bylo tentokrát ve Středočeském (280), Jihomoravském (200), Olomouckém (100), Plzeňském (80) a Jihočeském (80) kraji. Nejméně v Karlovarském, Ústeckém, Libereckém, Moravskoslezském kraji a na Vysočině.

Přetrvává tak situace, která začala již vloni, kdy došlo k prvním výraznějším propadům v prodejích. V prvním kvartálu tohoto roku se na regionálních trzích uplatnilo 930, ve čtvrtém minulého roku dokonce jen 685 bytů. Ve třetím to přitom bylo ještě 1040, ve druhém 1465 a v prvním 1250. Jedním z důvodů poklesu trhu je zavedení opatření České národní banky vloni na podzim, které vedly k omezení přístupu k novým hypotékám.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!