Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#154 Starší bydlení v Praze je 2,5krát dražší než ve zbytku republiky

4. září 2019 (10:41)

Cena staršího bydlení v Praze je zhruba 2,5krát vyšší, než je tomu ve zbytku republiky, ukázal průzkum společnosti Trigema za druhé čtvrtletí letošního roku.

Ke konci června činila průměrná nabídková cena za starší bydlení v metropoli 89 694, v regionech však pouze 34 363 korun na m2. Pro srovnání: cena nově nabízeného bytu v Praze je nyní na úrovni 107 834 korun za m2. Regionální průměr pak u novostaveb dosahuje částky 59 823 korun na m2.

Vloni byla ve stejném období ve městě cena staršího bytu nižší o 6 834, mimo něj pak o 2 947 korun na m2. Před rokem se tento byt v hlavním městě nabízel za 82 860 a v jednotlivých krajích v průměru za 31 416 korun na m2.

Průměrná cena za starší bydlení se tak meziročně zvedla o více než 8 procent. To je jen o několik desetin procenta méně, než o kolik se meziročně zdražilo bydlení nové.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!