Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#165 Nejdražší nové byty na metr čtvereční jsou ty nejmenší nebo naopak největší

2. října 2019 (16:16) - Statistiky - Praha - Nové byty

Nejdražší z nově nabízených bytů v Praze byly ve druhém čtvrtletí ty pětipokojové a jednopokojové.

Charakteristika dostupných nových bytů v Praze dle dispozic 2Q 2019

Jednotková cena nově nabízených bytů se liší podle toho, jak velký byt se nabízí k prodeji. Podle analýzy společnosti Trigema byly ve druhém kvartále nejlevnější třípokojové byty. Ty se v průměru nabízely za 100 190 korun na m2. U čtyřpokojových to bylo 102 428 a u dvoupokojových, kterých byl v nabídkách ve sledovaném období nejvyšší podíl, pak 104 055 korun na m2.

Výrazně více, pokud přepočteme cenu na m2, stojí byty s dispozicemi 1+kk a 5+kk. Nabídková cena jednopokojových činila totiž 120 754 a pětipokojových dokonce 127 559 korun na m2. Je přitom paradoxní, že je tato jednotková cena nejvyšší u dvou zcela protichůdných typů bytů, tedy na jedné straně u těch nejmenších a na druhé u největších.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!