Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#167 Největší nabídka novostaveb v Praze 5 a Praze 4

4. října 2019 (08:55) - Statistiky - Praha - Nové byty

Nejvíce z nově nabízených bytů v Praze je v páté a čtvrté městské části. Dohromady je to více než 2 300 jednotek.

Nové byty v Praze ve 2Q 2019

Většina nových bytů, které se nabízely ve druhém čtvrtletí v hlavním městě k prodeji, byl z Prahy 5, 4 a 9. Podíl těchto tří oblastí na celkové nabídce ve městě představuje zhruba 60 procent. Jedná se dohromady o cca 3200 z celkových 5300 bytů.

V Praze 5 se nabízelo přes 1300, v Praze 4 více než 1000 a v Praze 9 necelých 900 nových bytů, jak zjistila studie společnosti Trigema. O mnoho nižší byla nabídka v ostatních místech metropole. V desátém obvodě to bylo přes 600 a ve třetím zhruba 370 bytů. Okolo 350 jich bylo v Praze 7 a necelých 300 v Praze 2.

Nejméně jich bylo v Praze 1, kde to bylo pouze 93 nových bytů. Hlavním důvodem je samozřejmě skutečnost, že centrum města již nenabízí dostatek volných ploch pro nové developerské projekty, což samozřejmě také snižuje jejich celkovou nabídku.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!