Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#170 Banky poskytly v 1Q 2019 36 000 hypotečním úvěrů

11. října 2019 (09:00) - Statistiky - Hypotéky - Finance

Tuzemské banky poskytly v prvním pololetí 36 000 hypotečních úvěrů za celkem 80,8 miliardy korun.

Méně poskytli během prvních šesti měsíců banky nejen hypoték, ale i celkových úvěrů. Proti stejnému období loni to bylo o 11 300 hypoték a dvacet miliard korun méně, jak uvádí ministerstvo pro místní rozvoj.

Podle odborníků jsou důvodem poklesu zpřísněné podmínky pro poskytování hypotečních úvěrů i vysoké ceny nemovitostí, které zřejmě v dohledné době klesat nebudou. Hypotéky byly přitom v červenci nejlevnější od loňského října.

Hypoteční trh byl v červenci podle některých expertů o více než dvacet miliard korun nižší než ten loňský. Při celkovém objemu trhu kolem 200 miliard korun v roce 2018 se tak dá mluvit o více než desetinovém poklesu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!