Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#171 CEEC: Objem výstavby bytových domů by se mohl zvyšovat

18. října 2019 (10:11) - Statistiky - Stavebnictví

Objem výstavby bytových domů by se mohl zvyšovat, naznačuje průzkum CEEC Research. Letos o 6,3 %.

Projektanti v Česku letos očekávají ve svém oboru meziroční růst produkce o 6,3 %, když optimističtější jsou společnosti zaměřené na pozemní stavby. Podle průzkumu analytické společnosti CEEC Research spolu s růstem objemu projektových prací porostou také tržby. Nárůst ziskovosti zakázek očekává 51 % firem. Projektové společnosti přitom pracují dlouhodobě na hranici svých možností, aktuálně jsou jejich kapacity vytíženy v průměru na 96 %. Digitalizaci metodou BIM (Building Information Modelling), jak ukazuje šetření, pak aktuálně využívá 30 % projektových společností. Další dvě třetiny firem plánují její zavedení do pěti let.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!