Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#174 V letních měsících se prodeje nových bytů v Praze zvýšily

26. října 2019 (10:00) - Statistiky - Praha - Developeři - Nové byty

Prodeje nových bytů v Praze ve třetím čtvrtletí posílily na 1 450 jednotek, ukázala analýza Trigemy, Skanska Reality a Central Group

Počet nových prodaných bytů se podle společné analýzy společností Trigema, Skanska Reality a Central Group oproti předchozím kvartálům v Praze zvýšil. Před rokem se ve třetím čtvrtletí prodalo 1 050, letos však už 1 450 jednotek. Celkově si již v tomto roce našlo své zájemce 3 950 nových bytů.

Prodeje nových bytů v Praze 2011 - 2019

Vloni se dohromady v Praze prodalo 5 000 nových bytů. Zejména díky vývoji ve třetím čtvrtletí by to však letos mohlo být více. Celkem výrazně totiž narůstá zájem především o jednopokojové byty. Nelze ale rozhodně očekávat, že by se v dalším období poptávka vyrovnala stavu z let 2014 až 2016, kdy se na trhu každoročně uplatnilo vždy okolo 6 až 7 000 bytů. Důvodem je nejen přetrvávající relativně nízká nabídka nových bytů na trhu, ale i další faktory, které mají vliv na cenu bytů – například rostoucí ceny stavebních prací a materiálů, vysoké náklady za nové pozemky pro připravované projekty a další.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!