Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#175 Průměrné ceny nových bytů v Praze stále rostou

30. října 2019 (15:30) - Statistiky - Praha - Nové byty

Průměrná cena prodaného bytu v Praze se ve třetím kvartálu v Praze zvedla z předchozích 102 058 na současných 106 713 korun na m2.

Podle společných analýz Trigemy, Skanska Reality a Central Group vzrostla meziročně průměrná cena prodaného bytu v Praze o více než 11 a mezikvartálně o 4,5 procenta. Před dvěma roky byla ve stejném období ještě na úrovni 83 150 korun na m2. Před čtyřmi lety to bylo 58 156 korun na m2. Poprvé přesáhla hranici 100 000 korun na m2 v posledním čtvrtletí loňského roku, kdy dosáhla výše 101 091 korun na m2. Od té doby se zvedla na 104 666 a následně klesla na 102 058 korun na m2. Důvodem poklesu ceny ve druhém čtvrtletí bylo uvedení některých nových projektů s nižší cenou na trh.

Průměrné ceny nových bytů v Praze 2012 - 2019

Pro další období lze očekávat, že může tento ukazatel ještě mírně růst, podle řady expertů na realitní trh by to však nemělo být takovým tempem, jak tomu bylo v posledních dvou až třech letech.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!