Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#180 Průměrná cena nového bytu v regionech pod 59 000 Kč za metr

11. listopadu 2019 (11:11) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Průměrná cena prodaného bytu činila ve třetím čtvrtletí podle analýzy Trigemy v regionech 58 992 korun na m2.

Meziročně průměrná cena prodaného bytu cena v regionech vzrostla o 15,3 a mezikvartálně o 1,9 procenta, když dosáhla na úroveň 58 992 korun na m2. Nejvyšší průměrná cena byla v Jihomoravském kraji, kde činila necelých 70 000 korun na m2. Ve Středočeském dosáhla na více než 61 000 korun na m2. V Jihočeském to bylo necelých 59 000 a Plzeňském 57 000 korun na m2.

Průměrné ceny nových bytů v regionech 3Q 2019

Opačná situace byla na Vysočině, kde se nový byt prodal jen za necelých 39 000 korun na m2 Na Karlovarsku to bylo skoro 42 000 a Královehradeckém kraji 44 500 korun na m2. Rozdílnost cen do značné míry odpovídá tomu, jaký je ekonomický potenciál a aktuální stav bytového trhu v každém ze sledovaných regionů. Do budoucnosti lze navíc očekávat, že se cenové nůžky mezi ekonomicky silnými regiony a zbytkem státu mohou ještě více rozevírat.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!