Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#181 Olomoucký kraj je již etablovaný trh v nabídkové TOP 3 regionů ČR

13. listopadu 2019 (13:11) - Statistiky - Regiony - Developeři

Nejvíce nových bytů se v regionech ve třetím čtvrtletí nabízelo v Jihomoravském kraji, nejméně v Ústeckém, ukázala analýza Trigemy.

Téměř 1500 nových bytů se nabízelo na konci třetího kvartálu v Brně a okolí. Ve Středočeském kraji to bylo 1107 a Olomouckém 1065 jednotek. V ostatních místech Česka nedosahoval počet inzerovaných bytů ani úrovně 500 bytů. Ve Zlínském kraji jich bylo 482 a na Plzeňsku 434. Na Pardubicku se jednalo o 367 a v Libereckém kraji jen o 4 méně. Na Karlovarsku se pak nabízelo necelých 300 a na Vysočině více než 260 bytů. Nejméně jich bylo na Ústecku, kde je trh s byty málo rozvinutý. Ke konci září to bylo pouze 113 jednotek.

Nabídka a poptávka po nových bytech v regionech 3Q 2019

Dlouhodobě se potvrzuje, dokládá studie Trigemy, že silnými trhy zůstává zejména Jihomoravský, Středočeský a Olomoucký. Na chvostu zájmu developerů a dalších realitních investorů jsou naopak Ústecko, Vysočina, Liberecký a Karlovarský kraj.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!